Aktuální projekty

Klub železničních modelářů Ostrava

Od roku 2013 jsem se začal angažovat v kroužku pro děti se zaměřením na železniční modelařinu. Dlužno dodat, že jsem se k modelářství vrátil tak po osmi letech a dost jsem v tom plaval. V současné době mě práce v KŽM Ostrava naplňuje, neb celý tento spolek vedu, tvořím mu propagaci, spravuju webové stránky i Facebook a v rámci modelařiny jsem se posunul na úroveň, kdy jsem schopen upravovat modely na zakázku.

KŽM Ostrava

171646_124987507574545_1933747_o

Železnička.cz

Můj nejdůležitější projekt, trochu trucpodnik, ale v současné době mi nejvíc udává směr. Původní záměr mít alternativní web o Čiernohronské železnici přerostl v seriózní portál o úzkorozchodných železnicích obecně, díky kterému vznikla celá řada dalších projektů – ať už časopis „Po úzkých kolejích“, tradiční balocké nástěnné kalendáře nebo několik sérií pohlednic, které se časem staly také oficiálním produktem Čiernohronské železničky. Jedná se o projekt, který mě donutil naučit se spoustu nových věcí a díky kterému jsem se posunul o hodně vělký kus dopředu. A jsem si jistý, že jeho potenciál se ještě zdaleka nevyčerpal.

Železnička.cz

blog

Stefja vážně i nevážně

Oddechovka, kde se občas vykecávám, protože nejen prací je člověk živ. Občas se na tenhle webový prostor i půl roku práší, ale občas mě přeci jen můza políbí na čelo a já napíšu i něco jiného než je pojednání o nějaké zrušené tramvaji a tak podobně. Samozřejmě, často se jedná o autorskou nadsázku, nicméně hlavní je, že mě to baví 🙂

Stefja vážně i nevážně

blog